RC club S2D

Vítejte na stránkách klubu S2D, RC drift clubu Mladá Boleslav, patřící pod organizaci 1. PTS Táborník MB.

Homepage

Začátek

 Klub S2D byl oficialne rozpusten
Takže jak to
začalo? Mno, jednoduše. Když jsem si poprvé domu přinesl krabici a na ní nápis Tamiya TB-02, tak už jsem věděl, že tenhle podvozek se do terénu nepodivá. Okamžité nasazení driftovacích kol, baterka připravena k jízdě stejně jako podvozek a šlo se na věc. První pocit? Není to hračka, co jsem měl dříve na RC, ale je to super stroj! Tohle nadšení mi vydrželo asi rok. Driftoval jsem, bohužel zatím sám, na parkovištích, ulicích a tak všude možně,kde se dalo. Občas mi ale bylo v jednom smutno.
    Pak přišel zlomový bod. Drift cup Čelákovice. Po prvním kole naprostá spokojenost. KONEČNĚ NEJEZDÍM SÁM !!! V třetím kole, zlomový bod číslo 2. Svezl jsem se s podvozkem Yokomo. Jo, je to jasný. TB-02 jde do prodeje. Naštěstí rychlý prodej zajistil to, že dneska mam podvozek Yokomo Drift Package. Ten splňuje vše, co od něj chci a na výměnu se nechystám. Možna jen cestou lehkého tuningu potřebných věcí.
    A zlomový bod číslo 3. Můj kamarád si koupil podvozek TT-01D. Na začátek si myslím naprosto super podvozek. Takže konečně měl smysl založit tenhle web. A opakuju se, ale: KONEČNĚ NEDRIFTUJU SÁM. Dne 9/5/2008 oficiálně vzniká RC drift klub s názvem S2D,patřící pod organizaci 1. PTS Táborník Mladá Boleslav. Tímto by chtěl také poděkovat Tomáši Suchému, ze stejné organizace, za sprostředkování prostorů vhodných pro náš RC klub.
    Jinak víc o podvozcích se dozvíte v sekci Technika. Pro dotazy se obracejte do Diskuze, v krajním případě na moje icq.
Ještě ke vzhledu stránek a anketě. Pamatujte na to, že tyhle stránky vznikly z informačního charakteru a pro nás a lidi,kteří se k nám chtějí přidat nebo mají zájem o RC modely, ale v dnešním světě nemám čas psát se s html kodem, proto taky zvolený hosting, proto stránky vypadají dost podobně s dalšími stejně zaměřenými atd, tolik je pro ty, co dali v Anketě Ne.
Žádné komentáře
 
Drift není ztráta kontroly - je to prostě jen jiný způsob řízení.